В Ясенівці встановлено автобусну зупинку

Дата: 10.09.2020 14:39

Завдяки сприянню Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка та організованій роботі місцевих жителів у с. Ясенівка встановлено автобусну зупинку.

В Ясенівці - два місця для зупинки громадського транспорту: на початку села (якщо в'їжджати зі сторони Пулин), облаштоване з накриттям і під'їздом, і в кінці села. Так звана «Зупинка на вимогу». Там ніде сховатись від дощу чи палючого сонця. При цьому 70 відсотків пасажирів користуються саме нею.

Звернення про встановлення і облаштування зупинки в кінці села тривалий час відхилялися з різних причин.

Також неодноразово звучали обіцянки встановити зупинку від різних депутатів і попередніх очільників району. Але далі справа не рухалася.

«50 років ми чекали на автобусну зупинку», - кажуть мешканці Ясенівки.

Приємно, що Олександр Станіславович практично з першого звернення зайнявся вирішенням цього питання.

Місяць тому всі роботи з облаштування зупинки були завершенні.

Добре, коли потреби людей враховуються.

Оксана Поліщук, с.Ясенівка