Змагання на кращу спортивну громаду області

Дата: 06.09.2020 12:39

6 вересня у смт Пулини відбулися обласні змагання на кращу спортивну громаду Житомирщини. Минулого року такі змагання проводилися у Ємільчиному, де наші спортсмени вибороли почесне друге місце.

О 10 годині на подвір’ї ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. вишикувались команди-учасниці змагань. Їх вітали селищний голова Олександр Гаврилюк, голова обласної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко, голова районної ради Анатолій Липко, представники Центру культури і дозвілля селищної ради та інші.

Змагання з шести видів спорту проходили на базі місцевої ЗОШ та стадіону дитячо-юнацької спортивної школи.

Спортсмени Пулинської ОТГ і в цей раз посіли загальнокомандне ІІ місце. Детальніша інформація в наступному репортажі.