6 вересня – День підприємця України

Дата: 04.09.2020 16:15

Шановні підприємці Пулинської громади!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Підприємця!

Фото без описуУ цей день ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, забезпечують населення послугами, наповнюють бюджет, надають підтримку нашій армії.

Завдяки вашій щоденній наполегливій праці й професіоналізму будується основа успішної економіки ОТГ. Ви завжди були і є надійною опорою розвитку громади. Переконаний, що спільними зусиллями зможемо досягти економічного процвітання нашої рідної Пулинської громади.

Тож дозвольте від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Нехай це професійне свято додасть сил, наснаги, успіхів в усіх починаннях та процвітання бізнесу. Щиро бажаю всім підприємцям громади витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк