Увага! Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

Дата: 31.08.2020 12:34

Пулинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 546 від 21 серпня 2020 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину буде здійснюватися за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м. Малин на всій території області (за винятком населених пунктів, водних об’єктів, автомагістралей та заборонних зон для польотів цивільної авіації). Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в термін із 02.09.2020 по 15.09.2020 року.

Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Разом з тим повідомляємо:

• при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому;
  • застерегти своїх дітей, що у разі виявлення принад з вакциною гратись ними заборонено;
  • не розламуйте та не розбивайте виявлені принади з вакциною.
  • Фото без описуДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА