Шануємо і пам”ятаємо

Дата: 28.08.2020 15:48

Відповідно до Указу Президента України «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві щорічно 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Представники Пулинської селищної ради на чолі з головою Олександром Гаврилюком вшанували пам'ять нашого загиблого земляка Сергія Ковнацького, поклавши квіти на могилу Героя.

Бібліотека Пулинської селищної ради в ці дні презентує тематичну розкладку «Україно-мати, бережи синів».

29 серпня о 10-ій годині – загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування  пам’яті захисників України.Закликаємо всіх не бути байдужими, і долучитись до заходу.