День Незалежності у Пулино-Гуті

Дата: 26.08.2020 10:27

За умов дотримання карантинних заходів працівники культури по-різному підходять до організації дозвілля та свят. Хтось спокійно вичікує, коли дозволять працювати без будь-яких обмежень, і тоді влаштують великі масові заходи. Інші ж не сидять на місці, а продовжують працювати для людей. Саме так в Пулино-Гуті відзначили День народження нашої держави.

«Ранок у Пулино-Гуті розпочався із того, що селом пролунав Гімн «Ще не вмерла Україна», який,за моїм проханням, включили на всю потужність у місцевому кафе», - говорить староста округу Тетяна Буковенко.

Директор Будинку культури Валентина Панченко організувала для односельчан святкові привітання з Днем державного прапора та Днем Незалежності. Потім піднімала настрій односельцям українськими піснями, які (у запису) лунали Пулино-Гутою.  А в приміщенні Будинку культури облаштували імпровізовану тематичну фотозону, де бажаючі могли зробити святкове фото напамять.