Чергова перемога на обласних змаганнях

Дата: 25.08.2020 11:29

22 серпня в с. Садки Житомирського району  громадською організацією ЖТО ВФСМ «Колос»  було проведено обласні змагання з семи видів спорту «Краще спортивне село, селище Житомирської області 2020». У змаганнях взяли участь дванадцять команд. Команда «Пулини» Пулинської селищної ради досягла високих результатів  та стала переможцем  змагань, здобувши право називатися кращим спортивним селищем Житомирської області.

Хочеться назвати кожного, хто завоював право називатись кращими в області, а саме: міні-футбол (перше місце): Ковальчук Вадим, Черниш Вадим, Гаврилюк Олександр, Кужіль Дмитро, Корзун Влад, Поліщук Ілля, Осіпчук Євген; перетягування канату (п’яте місце): Андрійчук Георгій, Габріадзе Давид, Бондарчук Сергій, Байделюк Костянтин, Шевчук Олександр, Іщенко Олексій; теніс настільний (перше місце): Шакура Михайло, Грибан Оксана; гирьовий спорт (третє місце): Ярко Сергій; шашки (перше місце): Коберникова Валентина; шахи (перше місце): Боярчук Олександр.

Привітали нашу команду з перемогою та побажати міцного здоров’я, спортивного довголіття та удачі в особистому житті селищний голова Олександр Гаврилюк та голова МО ВФСТ «Колос» Михайло Шакура.

За всебічну підтримку нашої команди та і в цілому спорту в громаді  учасники змагань вдячні селищному голові Олександру Гаврилюку.

Голова Пулинської МО ВФСТ «Колос»

Михайло Шакура