Громадське обговорення щодо перейменування вулиці в с.Чернявка

Дата: 06.08.2020 10:19

Шановні жителі с.Чернявка !

Селищною радою протягом 30 календарних днів, починаючи з 06 серпня 2020  року, проводиться громадське обговорення   перейменування вулиці  Колгоспна на вулицю Миру в с.Чернявка.

Пропозиції (зауваження) мешканців с.Чернявка, охочих  долучитися до громадського обговорення по перейменуванню вулиці, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу Пулинської селищної ради : otg.puliny@ukr.net чи поштову адресу: смт Пулини, вул.Незалежості,13 , із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження;

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Комісія із найменування або перейменуваня площ, вулиць, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території селищної ради