Шановні жителі Пулинської громади! Дорогі земляки!

Дата: 20.08.2020 14:24

З почуттям гордості і духовного піднесення разом із вами відзначаємо в ці дні важливі для кожного українця свята – День Державного Прапора та День незалежності України. Дати, що започаткували нову епоху, здобувши 29 років тому найдорожчі цінності в житті кожного народу – незалежність, свободу та самостійність. Поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту в час, коли ми знову змушені доводити силу  та непохитність нації. Як ніколи, ми повинні бути єдиною згуртованою громадою заради того, щоб повернути мир на українську землю, щоб нащадки наші жили у вільній і демократичній країні, в якій людина є найвищою цінністю. Ми, українці, безмежною вірою і любов’ю здатні зробити свою рідну Україну щасливою і заможною.

Кожному із вас бажаю  миру, спокою та злагоди, міцного здоров”я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України  та її народу! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, роблячи все для розвитку і процвітання нашої  громади, рідного Полісся та всієї України.

З повагою селищний голова ОЛЕКСАНДР ГАВРИЛЮК