Патріотичне виховання неповнолітніх

Дата: 19.08.2020 09:57

Напередодні, святкування 29-річниці Незалежності України начальник Пулинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Горбатюк спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Пулинської селищної ради Тетяною Андрійчук, за участю представника ГО «Пулинської регіональної спілки ветеранів АТО «ПРЕС» Володимиром Адамовичем провели екскурсію неповнолітнім суб’єктам пробації по музею «Учасників бойових дій» смт. Пулини.

Представник громадської організації розповів якою ціною виборюється територіальна цілісність рідної країни на теперішній час, про загиблих наших земляків. Відвідувачі музею побачили багато експонатів із війни на Донбасі.

Патріотичне виховання молоді – один із важливих напрямків роботи сектору пробації. Важливо, щоб про війну на Сході наші підопічні дізнавалися не лише з телевізійних новин чи газет, а й відвідували музеї. Добре, що у Пулинах є люди, які працюють над збереженням фактів реальної історії України.

Пулинський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області