Безоплатна правова допомога неповнолітнім

Дата: 05.08.2020 14:14

4 серпня начальник відділу Пулинського бюро правової допомоги Олексій Невмержицький провів індивідуальну зустріч із неповнолітнім суб’єктом пробації Пулинського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та його законним представником.

Під час особистої зустрічі надано неповнолітньому суб’єкту пробації  консультацію з правових питань, роз’яснено про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень, порядок звільнення від відбування покарання з випробуванням. Законному представнику нагадано відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, а також обговорено питання про надання соціальних виплат малозабезпеченим сім’ям.

Тетяна Горбатюк, провідний інспектор Пулинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області.