«Вікі любить пам’ятки» - завантажуйте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

Дата: 30.07.2020 12:17

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».

Метою проекту є зібрання світлин всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

В Україні конкурс пройде вже 9-ий рік поспіль. Конкурсний список складається з понад 89 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини з усіх областей України, в т.ч. Криму. Більша частина культурної спадщини країни все ще не має своїх світлин у Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити.

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажити на Вікісховище світлини власного авторства. Переможці отримають цінні призи.

Контактною особою щодо співпраці з нашого боку буде Тимків Наталія Василівна. Електронна адреса — ntymkiv@wikimedia.org.ua.

Номер тел.: +38(097)9149630