Повідомлення про скликання сесії

Дата: 28.07.2020 08:33

Відповідно до розпорядження селищного голови від 24.07.2020 року №70/04-01 скликається 29 чергова сесія селищної ради 7 скликання  06 серпня  2020 року о 10-00 год. в приміщенні селищної ради.

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1. Про утворення Центру надання адміністративних послуг  Пулинської селищної ради.

2. Про внесення змін в рішення селищної ради від 23.11.2017 року №19 «Про затвердження Положення про старосту.

3. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг

Пулинської селищної ради.

4. Про затвердження графіків роботи Центру надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради та його віддалених робочих місць.

5. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Пулинської селищної  радита її виконавчих органів.

6.Про внесення змін до рішення Пулинської селищної ради від 12.12.2019 року №1348 «Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Пулинської об’єднаної територіальної громади».

7.Про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

8.Земельні питання.

9.Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради.