Заквітчана вулиця біля оселі Степанюків

Дата: 22.07.2020 16:09

Будинок подружжя Юлії та Віктора Степанюків, що в Пулинах, неначе потопає у квітах. Їх дуже любить і доглядає сама господиня дому. А іще жінка дбає про те, аби заквітчаним було не тільки узбіччя дороги біля їхнього порогу, але і територія навпроти.

У квітнику біля будинку постійно цвітуть різні квіти. Тут ростуть троянди, лілії, піонії… Наразі пишно розцвів гібіскус деревовидний (на фото). А на вулиці господиня висадила лаванду, чорнобривці та екзотичну рослинність. На другому боці вулиці росте жасмин, бузок, барбарис, сальвії, хризантеми та ін. «Люди мають погану звичку: зірвати квітку, так як вважають, що вона нічийна, коли росте поза подвір’ям, - розповідає господиня. - Було й таке, що хтось вночі перелазив через огорожу і викрадав найкращі кущі лілій, але на зміну їм купувала нові, бо дуже люблю квіти».

Подружжя Степанюків дбає, аби біля їхньої оселі було затишно, щоб люди мали можливість насолоджуватись красою, відчувати радість життя.