Не забруднюймо наше селище!

Дата: 20.07.2020 15:20

Приємно, коли навкруги чисто. Приємно, до прикладу, з друзями посидіти у селищному парку на лавочках під тінню дерев чи на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи Пулинської селищної ради.

Але після вихідних ці громадські місця мають не зовсім привабливий вигляд. Ще в п’ятницю алеї парку та тротуар були чистими. А в понеділок, після вихідних, у парку біля лавочки, поряд з бачком для сміття, можна побачити розкидане лушпиння соняшникового насіння, на стадіоні – перевернуту сміттєву урну. Сміття від насіння накидали і на тротуарі, в центрі Пулин. Хтось, сидячи біля клумби, релаксував, вдихаючи пахощі квітів, смакував соняшниковим насінням, а лушпиння кидав собі просто під ноги. Таким особам слід запам’ятати влучний вислів, текст якого розміщено в парку на бетонній опорі: «Зразу буде видно, хто гуляє нині: чи шляхетні люди, чи невдячні свині».

Шановні жителі та гості Пулин! Наполегливо просимо, не смітіть, поважайте працю інших людей, не забруднюймо наше селище!