Стартував Кубок області з футболу-2020

Дата: 09.07.2020 11:11

8 липня стартував Кубок Житомирщини з футболу «Пам'ять Героїв Небесної Сотні» сезону 2020 року, в якому беруть участь футболісти Пулинської ОТГ (ФК «Пулини»).

За цей Кубок боротимуться 15 команд: ФК «Пулини», «Зоря» (Врублівка), ФК «Радовель», «Арсенал-ДЛГ» (Овруч), «Звягель» (Новоград-Волинський), «Полісся» (Ставки), «Агролайф» (Попільнянський р-н), ФК «Бердичів», «Мал» (Коростень), СК «Овруч», ФК «Миропіль», «Старт» (Лугини), «Технофон» (Любар), «Темп» (Селянщина), СДЮСШОР «Полісся» (Житомир).

Перші матчі (1/8 фіналу) були заплановані на 8 липня, середу. Наша команда ФК «Пулини» мала приймати на своєму полі футболістів «Мирополя» (Романівський район). Так як вчора згадана команда не прибула до Пулин, їм зараховано поразку. В результаті ФК "Пулини" вийшли в наступний етап змагань.

За інформацією обласної асоціації футболу, матчі-відповіді пройдуть 15 липня, 1/4 фіналу змагань – 22 та 29 липня, півфінал – 5, 12 серпня, фінал змагань – 22 серпня. Місце проведення фінального матчу буде визначено пізніше. Всі поєдинки будуть відбуватися з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ і УАФ, а також із забезпеченням дотримання всіх протиепідемічних норм захисту та БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.