Допомога сім’ям від діаспори українців з Канади

Дата: 06.07.2020 16:46

Акція в рамках проєкту «Допомога дітям України» продовжилась і в Пулинській громаді. Вона спрямована на підтримку сімей, у які повернулися діти з інтернатних закладів узв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Гуманітарну допомогу профінансувала Українська діаспора з Канади на прохання Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Так, 3 липня Пулинською селищною радою було отримано 5 - ти сім’ям продукти харчування та засоби гігієни (10 продуктових та 5 гігієнічних кошиків).

6 липня начальником служби у справах дітей Пулинської селищної ради Марією Остапчук та фахівцем із соціальної роботи Оксаною Пітрою дана категорія сімей була відвідана. В ході відвідування та вручення допомоги наголошувалось на підтримці сімей, наданні допомоги та вирішенні необхідних життєвих питань.

Нехай цей непростий час стане нагодою відновити та укріпити стосунки зі своїми дітьми. Щоб кожна дитина виховувалася в турботливій сім’ї.