Спільна нарада

Дата: 01.07.2020 15:52

На виконання Плану спільних дій, спрямованих на організацію  безпечного середовища для дітей служби у справах дітей селищної ради та Пулинського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області від 25.06.2020 року, сьогодні, 1 липня, у приміщенні селищної ради службою у справах дітей  ініційовано та проведено спільну нараду щодо налагодження тісної співпраці у сфері безпеки  та соціального захисту дітей.

На нараді були присутні: начальник служби у справах дітей Марія Остапчук, головний спеціаліст служби Тетяна Андрійчук, старший дільничний офіцер поліції Пулинського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області Юрій Єрега, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук та фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг селищної ради» Оксана Пітра.

За результатами наради сплановано та узгоджено спільні заходи, спрямовані на захист дітей від жорстокого поводження, створення безпечного середовища для дітей. Ключовою умовою в забезпеченні безпеки підростаючого покоління є своєчасне виявлення дітей, які потребують допомоги та екстреного втручання, і невідкладна оперативна взаємодія установ та організацій, які опікуються дітьми на території громади.

Служба у справах дітей селищної ради