Із відкриття виставки Віталія Правдицького

Дата: 30.06.2020 12:41

У Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука відбулось відкриття виставки талановитого художника, нашого земляка Віталія Правдицького. Це персональний графічний проект під назвою «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого».

Привітати митця із довгоочікуваною подією в його творчому житті завітали гості з Києва та Житомира. Це друзі та однодумці Віталія, всі, хто захоплюється його філософськими роздумами про життя, сутність та мистецтво.

«Він наш, місцевий, виріс на граніті, в чорному і білому вміє впорядковувати простір і бути поза часом», - зауважила про художника куратор експозиції Тетяна Парфентьєва.

Розділити успіх презентації Віталія Правдицького завітали і представники із Пулинської громади.