Із позачергового засідання виконкому

Дата: 26.06.2020 15:19

26 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради щодо часткового послаблення протиепідемічних заходів (COVID-19).

Заслухавши інформацію секретаря ради Олени Гузюк стосовно рішень засідань обласної та районної комісій з питань технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про часткове послаблення протиепідемічних заходів на території нашої області, враховуючи думку медиків, членами виконкому вирішено:

1.  Відтермінувати до 03.07.2020 р. часткове послаблення

протиепідемічних заходів на території Пулинської громади, саме:

• відновлення роботи закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу, кафе тощо з обмеженням часу роботи закладів до 22 години з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32;
  • відновлення роботи закладів з розміщення (готелі, хостели) з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 06.06.2020 № 36 та від 16.05.2020 № 22;

2. Дозволити проведення спортивних заходів без глядачів (за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 28 та від 06.06.2020 № 35.