Рішення виконкому щодо недопущення поширення COVID-19 на території Пулинської громади

Дата: 23.06.2020 15:12

19 червня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, ключове питання якого - про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Пулинської об’єднаної територіальної громади.

У зв’язку з необхідністю введення заходів безпеки та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, на виконання ст.30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами та від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами від 17.06.2020 року №500, протоколу № 22 від 19.06.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  селищної ради вирішив:

1.Заборонити до 31 липня 2020 року:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

7) відвідування закладу соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю;

2. Відтермінувати до 15.07.2020 року відкриття закладів дошкільної освіти на території смт Пулини ( ЗДО №1 «Ялинка», ЗДО  №2«Сонечко»).

3. Забезпечити роботу ринку на території громади з дотриманням вимог роботи згідно Постанови головного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14 «Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

4. Мобільній групі з перевірки виконання рішень органів влади усіх рівнів, які є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, незалежно від форм власності забезпечити контроль над виконанням рішень виконавчого комітету.

5. Рішення набуло чинності з 22.06.2020 року.