21 червня – День медичного працівника

Дата: 19.06.2020 15:59

Шановні медичні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Пулинської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Професія медика є однієї з найшляхетніших, адже ви оберігаєте найцінніше – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на відпочинок, спокій, власні емоції. В день і вночі ви поруч, аби вчасно допомогти хворому.

Щиро вдячний всім медикам, господарським та адміністративним працівникам, всім, хто працює в наших медичних закладах, - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян, за милосердя, доброту й щедрість душі.

Зичу вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, великого людського щастя, злагоди в родинах та непохитної відданості обраній професії. Нехай здійснюються мрії і задуми, віра та оптимізм будуть вірними супутниками у житті, а праця завжди приносить радість і задоволення.

Успіхів вам на професійній ниві!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.

P.S.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю та добросовісне відношення до роботи Почесними грамотами селищної ради нагороджені: завідувач АЗПСМ Роман Лісіцький, медична сестра загальної практики сімейної медицини Пулинської АЗПСМ Альона Костриця, завідуюча фельдшерським пунктом с.Зелена Поляна Оксана Бондарчук.