Засоби індивідуального захисту медикам

Дата: 19.06.2020 12:30

19 червня Пулинською селищною радою передано засоби індивідуального захисту медикам КУ «Центральної районної лікарні» та КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги».

Засоби індивідуального захисту (захисні костюми, рукавички, маски) отримані від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» реалізує Проєкт «Підтримки об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

«Упевнені, що поєднуючи наші зусилля, ми зможемо не лише здолати коронавірусну інфекцію, але і сприяти подальшій реалізації реформи децентралізації державної влади та розбудові України як соціальної та правової держави», - зазначають представники благодійного фонду «Карітас України».