Сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, під контролем селищної ради

Дата: 19.06.2020 11:42

18 червня в рамках рейду «Канікули» працівниками служби у справах дітей селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» було здійснено виїзди у сім’ї ОТГ, де діти повернулися із закладів інституційного догляду та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

А саме: с. Івановичі, с. Ясна Поляна, с. Очеретянка, с. Ясенівка, с. Пулино-Гута. Обстежено умови проживання та виховання дітей з вказаних сімей, з батьками проведено бесіди щодо реінтеграції дітей в біологічні родини, зібрано інформацію для проведення оцінки потреб дітей та їх сімей.

В ході відвідування цих сімей з батьками було проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних умов утримання та виховання дітей, попереджено про відповідальність за здоров’я та безпеку дітей під час літніх канікул та надано рекомендації щодо правил безпеки в умовах епідемії коронавірусу. Ці сім’ї і надалі перебуватимуть під контролем селищної ради.