Проводжали до війська майбутніх захисників країни

Дата: 16.06.2020 11:41

Захищати Вітчизну – конституційний обов’язок кожного, а особливо відповідально зараз, коли на сході країни триває війна. 16 червня призовників Пулинського району проводжали до Збройних Сил України. Напутнє слово землякам сказав селищний голова Олександр Гаврилюк.

Вранці до приміщення райвійськкомату прибули майбутні наші захисники. Тут зібрали їхні батьки та близькі родичі.

Сьогорічний весняний призов нараховує шестеро юнаків, четверо із них з Пулинської громади – це Михайло Пірков (смт Пулини), Олександр Гаврилюк (с. Ясна Поляна), Тарас Рижук (с. Очеретянка), Віктор Зигало (с. Зелена Поляна). Перед присутніми виступив Олександр Гаврилюк, який подякував батькам за виховання синів. Вручив призовникам подарункові набори.

Напутні слова майбутнім захисникам країни прозвучали з вуст військового комісара Пулинського району Валерія Сидорчука.