Про дотримання карантинних заходів на території області

Дата: 09.06.2020 12:56

9 червня Житомирською обласною державною адміністрацією прийняті розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19).

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, пункту 39 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 р. № 11, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020

№ 392 та у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції COVID-19  на території області:

1. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області (Шпита О.О.), головам райдержадміністрацій, міським головам, органам місцевого самоврядування (за згодою) невідкладно здійснити перевірки роботи базарів, ринків та магазинів щодо дотримання заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

2. Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області (Крупєй С.Р.), Управлінню патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції (Гуменюк О.Л.), Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації (Хоменко І.В.) провести перевірки стану дотримання перевізниками карантинних заходів під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Дембіцька І.Л.), головам райдержадміністрацій, міським головам, органам місцевого самоврядування (за згодою) забезпечити інформування населення щодо продовження дотримання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Володимир Федоренко, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.