Привітали призерів Міжнародного дистанційного конкурсу

Дата: 04.06.2020 12:26

У перші дні червня до Пулинської школи мистецтв надійшла чудова новина: її вихованці – призери Міжнародного дистанційного конкурсу «Мистецтво без обмежень». Селищний голова Олександр Гаврилюк привітав переможців.

Дипломантами конкурсу стали такі учні: Назар Войтюк, Софія Лонська, Божена Бернацька, Ян Поліщук – усім їм вручено Подяки селищної ради та солодощі.

За особистий внесок у розвиток вокального та музичного мистецтва, естетичне виховання підростаючого покоління Подяки вручено викладачам КПСМНЗ школи мистецтв селищної ради Василю Бернацькому та Яні Сомплавській.

Олександр Гаврилюк висловив вдячність учням та педагогічному колективу за активну участь у мистецьких заходах, що сприяють популяризації нашої громади.