Моніторингове опитування від U-LEAD

Дата: 01.06.2020 14:32

Моніторингова команда «U-LEAD з Європою» дякує всім, хто брав участь у навчальних заходах, які проводились Програмою «U-LEAD з Європою» і Центром розвитку місцевого самоврядування, та просять взяти участь в опитуванні.

Програма «U-LEAD з Європою» спрямована на посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях, відповідальних за впровадження реформ регіональної політики та децентралізації. З метою оцінки впливу проведених заходів Київський міжнародний інститут соціології на замовлення моніторингової команди «U-LEAD з Європою» проводить регулярні опитування.

«Нам цікаво дізнатись про те, яким чином знання, набуті під час тренінгів у листопаді 2019-січні 2020 року, допомагають Вам краще виконувати свої завдання та/або надавати якісніші послуги для громадян. Ваша думка дуже важлива для нас і буде використана для подальшого вдосконалення навчальних заходів.

У період 2 по 12 червня 2020 року з Вами можуть зв’язатися співробітники Київського міжнародного інституту соціології та провести телефонне інтерв’ю по тих запитаннях, які викладені в анкеті (у додатку). Вам не потрібно заповнювати анкету самостійно.

Надані Вами відомості використовуватимуться лише з метою моніторингу. Вони є конфіденційною інформацією, яка зберігатиметься у базі даних з обмеженим доступом і буде доступною лише для осіб, які здійснюють програмний моніторинг. Персональні дані не передаватимуться третім особам в усній або письмовій формі. Зібрана інформація використовуватиметься лише в узагальненому неперсоналізованому вигляді з метою підготовки звітності для донорів Програми «U-LEAD з Європою».

З повагою Моніторингова команда «U-LEAD з Європою»

АНКЕТА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГІВ ПРОГРАМИ «U-LEADз Європою»

1.  Чи допомогли Вам навчальні заходи краще виконувати свої завдання або надавати якісніші послуги?

-Так (якщо так, перейдіть, будь ласка, до питання 2);

-Ні (якщо ні, перейдіть, будь ласка, до питання 3).

1. Вкажіть, будь ласка, яким чином Ви краще виконуєте свої завдання або надаєте якісніші послуги, використовуючи досвід навчання (можливо кілька варіантів відповідей):

-Я використовую нові інструменти для досягнення кращих результатів у роботі (наприклад,оцінка потреб, інструменти зворотного зв'язку, організації робочого процесу, управління, орієнтоване на результат, методи пошуку нових ідей);

-Я можу застосовувати нові технічні знання в ході планування та організації робочого процесу;

-Моє спілкування з колегами та громадянами стало зрозумілішим та ефективнішим;

-Мені стало легше виконувати свої керівницькі обов’язки;

-Я краще розумію свої обов'язки;

-Я краще управляю своїм часом;

-Я краще визначаю пріоритетністьсвоїх завдань;

-Мій підхід до надання послуг став більш орієнтованим на клієнта;

-Інше (уточніть, будь ласка),

3.Вкажіть, будь ласка, чому навчальні заходи НЕ допомогли Вам краще виконувати свої завдання або надавати якісніші послуги (можливо кілька варіантів відповідей):

1. Отримані знання не стосувалися сфери моєї роботи
  2. Отримані знання були надто складними абоабстрактними
  3. Мій керівник не підтримує запровадження рекомендованих змін
  4. Мої колеги скептично ставляться до рекомендованих змін
  5. Немає нормативно-правової бази для реалізації рекомендованих змін
  6. Немає достатніх ресурсів для реалізації рекомендованих змін
  7. Рекомендовані зміни були впроваджені ще до проведення навчальних заходів
  8. Інше (уточніть, будь ласка):
  9. Навчальні заходи цілком допомогли мені краще виконувати свої завдання або надавати якісніші послуги, перешкод не було.
  10. Коротко опишіть, будь ласка, приклад, як отримані знання допомогли Вам краще виконувати свої завдання або надавати якісніші послуги.