Пам’яті Василя Пуренка

Дата: 01.06.2020 12:16

30 травня перестало битися серце учасника бойових дій Другої світової, інваліда війни ІІ групи Василя Івановича Пуренка.

Василь Іванович народився 10 серпня 1926 року в смт Ладижин, Тростянецького району, Вінницької області.

З квітня 1944 р. по липень 1950 р. проходив службу в рядах Радянської Армії. Затим вступив до Ладижинського технікуму механізації сільського господарства. Після закінчення технікуму в 1954 році починав працювати майстром виробничого навчання, далі – викладачем дисциплін Ольгопільського училища механізації (Вінничина).

У 1962 р. доля закинула Василя Івановича на Житомирщину. У Довбиському професійному училищі був викладачем спеціальних дисциплін. У 1963 – призначений заступником директора по учбово-виробничій роботі.

З 1967 року працював у Червоноармійському виробничому управлінні на посаді головного інженера-механіка, замісника начальника районного управління сільського господарства. У 1983 – обіймав посаду головного інженера по організації промислових технологій виробництва сільського господарства. Через рік був переведений на посаду першого замісника начальника-начальника виробничого відділу.

1986 – Василь Пуренко – головний державний інженер-інспектор інспекції Держтехнагляду.

1993-1994 р. – перебував на посаді голови Фонду приватизації комунального майна Червоноармійської райради.

1994-2000 – працівник по оформленню приватизаційних документів Червоноармійського РДП ЖКО.

За сумлінну працю та бойові заслуги Василь Іванович має багато нагород.Фото без опису

Низько схиляємо голову в скорботі. Поділяємо біль і горе рідних.

Вічна і світла пам'ять.

Пулинська селищна рада.