Чергова сесія селищної ради розглянула ряд важливих питання для життєдіяльності громади

Дата: 21.05.2020 15:24

21 травня 2020 року в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» селищної ради проведено чергове 27 -е засідання селищної ради. На порядку денному було розглянуто близько 290 питань.

Депутати в ході сесії прийняли ряд Програм:

про затвердження Програми зайнятості населення Пулинської селищної ради на 2020 рік;

про затвердження Програми «Організація харчування в  закладах освіти  Пулинської селищної ради  на  2020-2023 роки»;

про Програму відзначення (заохочення) підприємств, установ, організацій,

їх трудових колективів, окремих громадян за вагомий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток Пулинської селищної ради на 2020-2024 роки;

про Цільову Програму забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на 2020-2022 роки Пулинської селищної ради;

про Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей на 2020 – 2022 роки Пулинської селищної ради.

Також прийнято рішення про внесення змін до Регламенту роботи селищної ради 7-го скликання та затверджено Концепцію розвитку та функціонування Центру надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради на 2020-2022 роки.

З метою включення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно помилково пропущених вулиць по населених пунктах громади  депутатами розглянуті рішення про затвердження переліку вулиць на території Пулино-Гутського старостинського округу та переліку вулиць на території с.Сколобів Кошелівського старостинського округу .

Далі розглядалися земельні питання за зверненнями громадян.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.