Шановні жителі багатоквартирних житлових будинків в смт. Пулини!

Дата: 15.05.2020 15:43

Останнім часом почастішали випадки порушення правил експлуатації систем водовідведення (каналізації) багатоквартирних будинків власниками квартир, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, негативно впливає на нормальний процес життєзабезпечення жителів, розбалансовує роботу комунального підприємства.

Окремі мешканці житлових будинків, не усвідомлюючи наслідків, допускають потрапляння в системи водовідведення різного роду предметів та речовин, що заборонено правилами користування каналізаційними мережами (харчові відходи, ганчір’я, особисті речі тощо).

Використання не за призначенням сантехнічних вузлів призводить до погіршення роботи внутрішньобудинкових мереж каналізації та засмічує зовнішньобудинкової мережі. В подальшому зменшує прохідну спроможність каналізаційних трубопроводів і стає причиною виникнення аварійних ситуацій.

Нагадуємо елементарні, обов’язкові для виконання правила користування каналізаційними мережами:

1. Забороняється скидання до системи каналізації будь-яких харчових відходів, решток продуктів тощо;

2. Забороняється кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, крім туалетного паперу, кістки, скло, металеві й дерев’яні предмети, шерсть та волосся; а також легкозаймисті рідини, кислоти, масла;

3. Забороняється користуватися мийками, умивальниками, унітазами, посудомийними й пральними машинами у випадку засмічення в каналізаційній мережі, тобто забороняється робити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення.

Недотримання цих елементарних вимог збільшує кількість засмічень, що, в свою чергу, призводить до уповільнення їх ліквідації комунальною службою.

І пам’ятайте головне - каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Не створюйте проблем собі, своїм сусідам та комунальникам!

Виконком селищної ради.