Вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 12.05.2020 09:11

У зв’язку з карантином цього року скасовані усі масові заходи. Але в пам'ять про загиблих у Другій світовій війні в День пам’яті й примирення та 75-ої річниці Великої Перемоги до пам’ятників та братських могил Пулинської громади відбулося покладання квітів.

У своїх думках ми віддаємо шану всім, хто здобув Перемогу над нацизмом, людям старшого покоління, які пройшли через тяжкі випробування, свято бережемо пам’ять про героїв. 9 травня староста Пулино- Гутського округу Тетяна Буковенко і директор місцевого Будинку культури Валентина Панченко відвідали та привітали зі святом Перемоги вдову ветерана війни Галину Іванівну Корзун, а також поклади квіти до братської могили. «Ми не можемо інакше, бо то – наша пам'ять, і наша совість. Вітаю з Днем Перемоги всіх жителів нашого округу та нашої громади», - зазначила Тетяна Дмитрівна.

Фото без описуФото без опису

Покладання квітів до пам’ятника, що знаходиться в центрі села, відбулося і в Очеретянці.