8 травня – День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 14:15

8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення, Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цього дня вшановують  пам’ять  понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу. Тих, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, тих, хто побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Низько схиляємо голови і віддаємо шану кожному Українському героєві, що в час воєнного лихоліття боровся за визволення рідної землі від тоталітарних загарбників. Пам’ять про кожного воїна, кожну жертву і кожного рятівника України є і буде для нашого народу вічною і нероздільною.

8 травня представники Пулинської селищної ради поклали квіти до  Братської могили жертв нацизму на околиці с.Ягодинка та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиє життя забрала війна.