Вітання з Днем пам’яті та примирення

Шановні- воїни визволителі, ветерани, солдатські вдови!

Дорогі  земляки!

Шановна Пулинська громадо!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня – то данина пам’яті загиблим, 9 травня – вшанування подвигу і безсмертя. Ці дні об’єднують країну.

Та перемога дісталася нам нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед мужністю і героїзмом тих, хто боролися на фронтах, хто самовіддано працювали в тилу; перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті.

День Перемоги для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. І сьогодні, коли знову найкращі сини України виборюють  мир і спокій на сході нашої держави, досвід,непереможна сила духу та духовний заповіт ветеранів Другої світової приведуть нас до очікуваної перемоги.

У ці травневі дні бажаю Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Вічна пам’ять загиблими, честь і слава живим Героям – захисникам України!

З повагою селищний голова Олександр ГАВРИЛЮК