ПРОСИМО ВІДГУКНУТИСЬ І ДОПОМОГТИ!!!!

Дата: 24.04.2020 14:16

Фото без опису Внаслідок масштабних лісових пожеж в Овруцькому районі постраждали села Магдин, Острови, Личмани та Нижня Рудня. Багато людей залишились без даху над головою, без речей та засобів існування. Житомирською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито спеціальний рахунок для прийняття грошової допомоги внаслідок пожежі.

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю будівельних матеріалів та інструментів для відновлення житла, а також для придбання товарів першої необхідності.

Рахунок, на який можна перерахувати кошти та допомогти постараждалим від пожеж:

Житомирська обласна організація Товариства Червого Хреста України:

р/рах. UA863808050000000026000682727 в АТ «Райфайзен Банк Аваль»

код ЄДРПОУ 02940173

МФО 380805

Звертаємось до установ, організацій, благодійників, підприємців та всіх  жителів громади не залишатися байдужими  і по можливості долучитися до доброї справи – підтримати в нелегкий час тих, хто потребує допомоги.