Продуктові набори для жителів громади, які перебувають на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг Пулинської селищної ради

Дата: 14.04.2020 10:04

Фото без описуВ період встановлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби ТОВ «АТБ –МАРКЕТ» спільно з Мінсоцполітики  розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами.

Заявку на потребу продуктових наборів для  громади подала КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради».

10 квітня продуктові набори в кількості 75 шт. були привезені до Пулинської селищної ради.

Протягом 2-3 днів в.о. старости та староста спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг відвідають  жителів громади, які потребують стороннього догляду та перебувають на обслуговуванні в Центрі та вручать продуктові набори.