Працюємо з бізнесом

Селищна рада постійно працює над проведенням заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території громади.

Рішеннями виконавчого комітету прийнято  ряд заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

Із селищного бюджету виділені кошти на надання фінансової підтримки для КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Пулинської районної ради на запобігання занесенню і поширенню випадків коронавірусної інфекції COVID 19 для забезпечення виробами медичного призначення, засобами індивідуального захисту, дезинфікуючими розчинами  в сумі 50 тис. грн. та на  надання фінансової підтримки для КНП "Центральна районна лікарня" Пулинської районної ради на запобігання занесенню і поширенню випадків коронавірусної інфекції COVID 19 для придбання препаратів на невідкладні стани в сумі 70 тис.грн.

Селищний голова Олександр Гаврилюк працює з представниками бізнесу, які діють на території громади, з питання надання благодійної допомоги для КНП «ЦРЛ» Пулинської районної ради  та КНП «ЦПМСД» Пулинської районої ради для проведення заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Так, ТОВ «Ялинівка-Нова» для потреб Центральної районної лікарні перерахувала 30 тис. грн.