Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

До уваги жителів громади!

Дата: 17.03.2020 15:57
Кількість переглядів: 1968

17 березня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради з питання запобігання поширенню на території Пулинської ОТГ гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р.№ 211» «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом

SARS-CoV-2», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1. Заборонити:

1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;

2) з 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних (в т. ч. богослужінь), рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

3) з 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів тощо), ринків, перукарень, салонів краси, лазень, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, підприємницьких структур (особливо працюючих у галузі торгівлі):

1) не допускати скупчення людей;

2) забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла;

3) забезпечити працівників, що контактують з населенням масками, які змінювати кожні 2-3 години з подальшим знищенням;

4) забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції місць відвідування громадянами (дверні ручки, перила, підлоги, меблі, прилавки тощо), встановити дезінфекційні засоби для обробки рук на вході до приміщень.

3. Керівникам закладів охорони здоров’я, що знаходяться на території селищної ради, забезпечити виконання заходів із запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до вимог та рекомендацій МОЗ України.

4. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам, закладам комунальної власності селищної ради, підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності, забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через «Інтернет».

5. Персональну відповідальність за виконання заходів, передбачених даним рішенням, покласти на керівників підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, підприємницьких структур.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. І. Макеєнка

 

Секретар ради                                                                                  Олена ГУЗЮК

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь