Відбулися громадські слухання

Дата: 16.03.2020 09:24

12 березня за участі заступника селищного голови Пулинської ОТГ Олександра Макеєнка та представників відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин відбулися громадські слухання.

У ході слухань обговорено наступні питання: «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована по вул. Незалежності, 34, в смт Пулини з метою будівництва культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови» в межах вулиць: Незалежності, Героїв Небесної Сотні та Шевченка» згідно з рішенням селищної ради від 25.06.2019 року № 998 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території»; «Розроблення комплексної схеми розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у вигляді цілісного модуля для провадження підприємницької діяльності, архетипу та схеми прив’язки, із благоустроєм з тротуарної плитки прилеглої території, яка розташована на земельній ділянці за адресою: смт Пулини, вул. Героїв Небесної Сотні (район автостанції)».

Детальніша інформація на нашому сайті у розділі «Громадські слухання та обговорення».