Дорогі жінки Пулинської громади!

Дата: 06.03.2020 13:43

Від щирого серця вітаю вас зі святом весни, краси та любові – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Фото без опису У цей чудовий день перш за все хочу висловити вдячність нашим мамам. Від вас – усе найкраще, що в нас є. Низький уклін вам за ласку та добре слово, за віру в своїх дітей і терпіння, за вашу любов, за все те, без чого у світі було б важко жити.

Любі жінки! Ми, чоловіки, високо цінуємо вас за чуйність та ніжність, чарівність і душевне тепло. Саме ви вносите в наше життя красу, даруєте кохання, підтримуєте у важку хвилину. Ми захоплюємось вашою вродою і розумом, успіхами й талантами.

Тож залишайтеся завжди такими чарівними й привабливими, коханими і успішними. Хочеться, щоб вас оминали життєві негаразди, щоб частіше сяяли радістю ваші очі.

Доброго вам здоров’я, злагоди в родинах і великого щастя! Нехай здійснюються усі мрії та сподівання. Любові вам, добра та чистого неба.

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк