Турнір з шахів на честь ювіляра Василя Галушки

28 лютого у приміщенні школи мистецтв відбувся відкритий турнір з шахів Пулинської ОТГ. Його організатори – селищна рада разом з місцевою організацією ВФСТ «Колос».

Захід, в якому взяли участь ветерани спорту Є. Афонін, О. Боярчук, Є. Винокуров та С. Лісіцький, приурочений 80-річчю ветерана спорту Василя Галушки.

Переможцем турніру став Олександр Боярчук, другу сходинку посів ювіляр – Василь Галушка, на третьому місці Сергій Лісіцький. Нагородження проводив селищний голова Олександр Гаврилюк та голова місцевої ВФСТ «Колос» Михайло Шакура.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями селищної ради, а ювіляр – пам’ятним призом.

За вагомий внесок у розвиток спорту в Пулинській ОТГ та з нагоди ювілею Олександр Гаврилюк вручив Василю Галушці подяку.