Щодо стратегічної сесії МОМ

Дата: 28.02.2020 08:59

У рамках продовження широкого суспільного діалогу з питань, присвячених мистецькій освіті, МКМС планує організувати серію регіональних стратегічних сесій «МОМ – Мистецька освіта майбутнього». Для стратегічної сесії МОМ для східного та північного регіону України (Житомирщина) було обрано місто Харків.Фото без опису

За попередньою домовленістю захід буде проведено 5 березня з 10:00 год до 16:00 год (початок реєстрації о 9:00) у Харківській обласній філармонії.

Його мета: широке залучення спільноти до обговорення майбутнього мистецької освіти (зацікавлених осіб з числа керівників та педагогічних працівників мистецьких шкіл, коледжів, професійного мистецького середовища та управлінської ланки, зокрема, представників об’єднаних територіальних громад).

Реєстрація для участі у відборі на стратегічну сесію доступна на сайті https://cutt.ly/TrMveyq