Готують військову еліту країни

Дата: 27.02.2020 10:11

У наші дні професія військового стає все більш необхідною і популярною. 26 лютого у приміщенні Центру культуру і дозвілля Пулинської селищної ради відбулася цікава зустріч представників військового інституту зі старшокласниками району та учнями місцевого ліцею.

Представники Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова прибули до Пулин не тільки з друкованим інформаційним матеріалом про вищий навчальний заклад, але і демонстрували на сцені своє вміння. Грав військовий духовий оркестр та гурт, виступали солісти – студенти інституту.

На слайдові презентації присутні мали можливість детальніше ознайомитися з навчанням, практичними навиками, побутом, дозвіллям курсантів та правилами вступу до інституту, який готує еліту Збройних Сил України.