Із засідання виконкому

Дата: 26.02.2020 16:45

На засіданні виконавчого комітету селищної ради (26 лютого), що вела секретар ради Олена Гузюк, розглянуто наступні питання:

- про фінансовий стан КБП «Пулинський Водоканал»;

- стан злочинності та правопорядку на території селищної ради (смт Пулини, сіл Буряківка, Ягодинка, Веселе);

- роботу комунального закладу «Центр культури та дозвілля»;

- взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт;

- затвердження комісії з питань надання матеріальної допомоги жителям Пулинської громади й інші.

По цих та інших питаннях доповідали в. о. начальника КБП «Пулинський Водоканал» Сергій Цілик, дільничний офіцер районного відділення поліції у Житомирській області Юрій Єрега, директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк, секретар ради Олена Гузюк.

Сергій Цілик зупинився на фінансово-господарській діяльності Пулинського Водоканалу за минулий рік. Дав відповіді на запитання стосовно ритуальної служби, послуги якої, до речі, надаються в комплексі, аби людям було зручніше.

Зокрема Ю. Єрега наголосив на шахрайських діях через мережу Інтернет, застеріг бути обачними.

Фото без описуФото без описуФото без описуПо всіх питаннях прийнято відповідні рішення.