Із засідання позачергової сесії

Дата: 25.02.2020 14:34

25 лютого відбулося засідання позачергової сесії селищної ради, на якому розглянуто питання співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку в 2020 році.

З інформацією щодо фінансових потреб на капітальний ремонт приміщення ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. (комплексна термосанація) виступили начальник відділу фінансово-економічного селищної ради Людмила Сак, начальник відділу освіти Наталія Опанащук.

Депутатами вирішено: передбачити в селищному бюджеті на 2020 рік кошти на співфінансування програм і проектів, фінансування яких планується з Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 10% від суми, передбаченої в Державному бюджеті.

Сесію вела секретар ради Олена Гузюк.