У День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 24.02.2020 09:41

Подвиг Героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої країни. Вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. З цієї нагоди 20 лютого в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено патріотичний захід.

В день пам’яті Героїв Небесної Сотні за ініціативи вчителів історії Юрія Грабовського та Інни Лось учні (10-А та 6-А класів) були учасниками години пам’яті «У їх серцях жила Україна…». Школярі переглянули документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила» та «Юні ангели», хвилиною мовчання вшанували подвиг нескорених учасників Революції Гідності.

У цей день в молитвах згадували усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.