Спроможна освітня мережа – якісна освіта – якісне життя

Дата: 22.02.2020 11:07

21 лютого управлінням Державної служби якості освіти у Житомирській області на базі Глибочицької ОТГ (голова - Сергій Сокальський) проведено круглий стіл «Співпраця в ім’я покращення: Спроможна освітня мережа – якісна освіта – якісне життя».

Мета заходу: висвітлення питання проведення інституційного аудиту, необхідності розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та механізму налагодження конструктивного діалогу в межах трикутника «керівник закладу освіти - орган управління освітою - засновник».

Гострі питання сучасної школи піднімалися головами об’єднаних територіальних громад, керівниками органів управління освітою та закладів освіти Житомирської області під час зустрічі.

В даному заході взяли участь секретар селищної ради Олена Гузюк та начальник відділу освіти Наталія Опанащук.

Зустріч пройшла насичено і результативно, окреслено кроки в напрямку подальшої співпраці!