Сила слова в поезіях Л. Українки та Т. Шевченка

Дата: 21.02.2020 12:46

20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у приміщенні школи мистецтв відбувся конкурс читців-декламаторів «Сила слова». Його учасники читали поезії Лесі Українки та Тараса Шевченка, які не втрачають своєї актуальності й досі. Вірші Великого Кобзаря звучали на барикадах у 2014.

У конкурсі взяли участь понад 50 учасників різного віку. Це була молодша та старша групи – в основному школярі з Пулин, Очеретянки, Ягодинки, Веснянки, Іванович, Ялинівки, Чернявки, Старої Олександрівки, Кошелівки, Ясної Поляни, Пулино-Гути, Нарцизівки. Всі гарно підготувалися, тож журі було важко визначати переможців. Мар’яна Яременко, наприклад, свій вірш доповнила малюнком до нього. Ангеліна Фіогностова виконала твір на слова Лесі Українки. Поезії також читали дуетом і втрьох, розподіливши ролі (Мавки і Лукаша, матері та дітей). В них перегукувались і смуток, і печаль, радість нового дня та емоції кохання.

Переможцями стали:

- поезія Тараса Шевченка: молодша група – І місце Анастасія Бобрик (смт Пулини), ІІ – Юлія Мельник (с. Стара Олександрівка), ІІІ – Артур Яковенко (смт Пулини);

- старша група – І місце Ірина Поварчук (с. Ялинівка), ІІ – Марина Лавринчук (Кошелівка), ІІІ – Карина Сорокіна (с Кошелівка);

- поезія Лесі Українки: І місце – Мар’яна Яременко (смт Пулини), ІІ – Микола Черниш (с. Івановичі), ІІІ – Карина Сорокіна, Данило Сорокін, Кароліна Савицька (с.Кошелівка);

Нагороди від селищної ради також отримали: за кращий сценічний костюм – Анастасія Дзюбенко (с. Очеретянка), наймолодші учасники (6 років) – Вікторія Бовсунівська (смт Пулини) та Ірина Бобрик (с. Івановичі).

Кращих читців відзначено і відділом освіти селищної ради.

Ще один приз "Глядацьких симпатій" визначали присутні в залі. Після завершення конкурсу найбільше позитивних відгуків дісталося Софії Павлушиній.

Всім учасникам конкурсу вручено подяки.