Зустріч з керівниками та представниками ОСББ

Дата: 20.02.2020 16:23

20 лютого у приміщенні селищної ради за участі секретаря ради Олени Гузюк відбулася зустріч з співвласниками багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на території ОТГ.

Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк презентував Програму «Енергодім», її донорів та джерела фінансування, основні етапи та кроки участі ОСББ у Програмі.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятих робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Отже, жителям багатоповерхівок надається можливість взяти участь у зазначеній Програмі та суттєво покращити стан своїх житлових будинків.