Шановні учасники бойових дій на території інших держав, шановні ветерани війни в Афганістані!

Дата: 14.02.2020 15:58

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час нездатний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

З тих часів і до нині вас об’єднує дух бойового братства, де високо цінуються взаємовиручка, честь і гідність. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Особливі вітання ветеранам і учасникам бойових дій, які й сьогодні в строю, виконуючи свій службовий обов’язок на сході нашої країни, яким передалася пам'ять про ваші подвиги.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.